[661707] Fotografii din sejur ori vacanță — ROMÂNIA [pg. 24983 / 25327]

[P03] Terasa restaurant » foto by ionescunic
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35767"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35767" onclick="voting_Foto_DelVot(,35767,4257)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935767" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35767)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35767W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35767ErM"></span>
[P03] Terasa restaurant ## @Pensiunea Floarea Reginei / SÂMBĂTA de SUS
foto by ionescunic [înc. în 05.01.10]
[P01] Floarea Reginei » foto by ionescunic
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35765"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35765" onclick="voting_Foto_DelVot(,35765,4257)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935765" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35765)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35765W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35765ErM"></span>
[P01] Floarea Reginei ## @Pensiunea Floarea Reginei / SÂMBĂTA de SUS
foto by ionescunic [înc. în 05.01.10]
[P13] La cafeaua de dimineata in living. » foto by pepsi70ro
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35755"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35755" onclick="voting_Foto_DelVot(,35755,3317)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935755" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35755)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35755W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35755ErM"></span>
[P13] La cafeaua de dimineata in living. ## @Pensiunea Casa Noastră / SINAIA
foto by pepsi70ro [înc. în 04.01.10]
[P12] Holul de pe ultimul palier. Am ramas cu gatul stramb din cauza tavanului » foto by pepsi70ro
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35754"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35754" onclick="voting_Foto_DelVot(,35754,3317)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935754" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35754)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35754W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35754ErM"></span>
[P12] Holul de pe ultimul palier. Am ramas cu gatul stramb din cauza tavanului ## @Pensiunea Casa Noastră / SINAIA
foto by pepsi70ro [înc. în 04.01.10]
[P11] Living-ul de pe ultimul palier. Doar aici exista living » foto by pepsi70ro
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35753"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35753" onclick="voting_Foto_DelVot(,35753,3317)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935753" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35753)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35753W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35753ErM"></span>
[P11] Living-ul de pe ultimul palier. Doar aici exista living ## @Pensiunea Casa Noastră / SINAIA
foto by pepsi70ro [înc. în 04.01.10]
[P10] In restaurantul Pensiunii Casa Noastra » foto by pepsi70ro
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35752"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35752" onclick="voting_Foto_DelVot(,35752,3317)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935752" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35752)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35752W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35752ErM"></span>
[P10] In restaurantul Pensiunii Casa Noastra ## @Pensiunea Casa Noastră / SINAIA
foto by pepsi70ro [înc. în 04.01.10]
[P09] In restaurantul Pensiunii Casa Noastra » foto by pepsi70ro
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35751"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35751" onclick="voting_Foto_DelVot(,35751,3317)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935751" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35751)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35751W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35751ErM"></span>
[P09] In restaurantul Pensiunii Casa Noastra ## @Pensiunea Casa Noastră / SINAIA
foto by pepsi70ro [înc. în 04.01.10]
[P08] In restaurantul Pensiunii Casa Noastra. Noua chiar ne-a placut acolo » foto by pepsi70ro
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35750"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35750" onclick="voting_Foto_DelVot(,35750,3317)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935750" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35750)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35750W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35750ErM"></span>
[P08] In restaurantul Pensiunii Casa Noastra. Noua chiar ne-a placut acolo ## @Pensiunea Casa Noastră / SINAIA
foto by pepsi70ro [înc. în 04.01.10]
[P06] La o pipa in living. Asa arata tamplaria » foto by pepsi70ro
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35748"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35748" onclick="voting_Foto_DelVot(,35748,3317)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935748" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35748)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35748W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35748ErM"></span>
[P06] La o pipa in living. Asa arata tamplaria ## @Pensiunea Casa Noastră / SINAIA
foto by pepsi70ro [înc. în 04.01.10]
[P05] In living cu nasii si finii dupa intoarcerea de la Inviere. Rog a se observa tavanul de care m-am lovit tot timpul » foto by pepsi70ro
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35747"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35747" onclick="voting_Foto_DelVot(,35747,3317)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935747" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35747)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35747W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35747ErM"></span>
[P05] In living cu nasii si finii dupa intoarcerea de la Inviere. Rog a se observa tavanul de care m-am lovit tot timpul ## @Pensiunea Casa Noastră / SINAIA
foto by pepsi70ro [înc. în 04.01.10]
[P04] Masa de Paste din living » foto by pepsi70ro
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35746"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35746" onclick="voting_Foto_DelVot(,35746,3317)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935746" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35746)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35746W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35746ErM"></span>
[P04] Masa de Paste din living ## @Pensiunea Casa Noastră / SINAIA
foto by pepsi70ro [înc. în 04.01.10]
[P02] Nici livingul nu era foarte incapator » foto by pepsi70ro
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35744"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35744" onclick="voting_Foto_DelVot(,35744,3317)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935744" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35744)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35744W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35744ErM"></span>
[P02] Nici livingul nu era foarte incapator ## @Pensiunea Casa Noastră / SINAIA
foto by pepsi70ro [înc. în 04.01.10]
[P01] Pensiunea Casa Noastra - de pe site-ul Pensiunii » foto by pepsi70ro
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35743"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35743" onclick="voting_Foto_DelVot(,35743,3317)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935743" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35743)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35743W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35743ErM"></span>
[P01] Pensiunea Casa Noastra - de pe site-ul Pensiunii ## @Pensiunea Casa Noastră / SINAIA
foto by pepsi70ro [înc. în 04.01.10]
[P33] Cazare si masa la Vanatorul, loc de parcare cu spatii de recreere » foto by mcosmin
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35699"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35699" onclick="voting_Foto_DelVot(,35699,4076)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935699" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35699)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35699W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35699ErM"></span>
[P33] Cazare si masa la Vanatorul, loc de parcare cu spatii de recreere ## @Redescoperă Masivul Bucegi / MASIVUL BUCEGI
foto by mcosmin [înc. în 04.01.10]
[P32] Intre prieteni, la Vanatorul. De la Moroieni, urcand, spre stanga, cca 12 km (taberele Dobresti, Vanatorul si Cerbul) » foto by mcosmin
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35698"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35698" onclick="voting_Foto_DelVot(,35698,4076)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935698" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35698)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35698W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35698ErM"></span>
[P32] Intre prieteni, la Vanatorul. De la Moroieni, urcand, spre stanga, cca 12 km (taberele Dobresti, Vanatorul si Cerbul) ## @Redescoperă Masivul Bucegi / MASIVUL BUCEGI
foto by mcosmin [înc. în 04.01.10]
[P31] Tabara Vanatorul, loc de plecare catre lacul Scropoasa » foto by mcosmin
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35697"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35697" onclick="voting_Foto_DelVot(,35697,4076)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935697" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35697)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35697W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35697ErM"></span>
[P31] Tabara Vanatorul, loc de plecare catre lacul Scropoasa ## @Redescoperă Masivul Bucegi / MASIVUL BUCEGI
foto by mcosmin [înc. în 04.01.10]
[P30] Traseul benzii transportoare » foto by mcosmin
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35696"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35696" onclick="voting_Foto_DelVot(,35696,4076)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935696" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35696)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35696W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35696ErM"></span>
[P30] Traseul benzii transportoare ## @Redescoperă Masivul Bucegi / MASIVUL BUCEGI
foto by mcosmin [înc. în 04.01.10]
[P29] Barajul hidrocentralei Dobresti » foto by mcosmin
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35695"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35695" onclick="voting_Foto_DelVot(,35695,4076)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935695" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35695)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35695W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35695ErM"></span>
[P29] Barajul hidrocentralei Dobresti ## @Redescoperă Masivul Bucegi / MASIVUL BUCEGI
foto by mcosmin [înc. în 04.01.10]
[P28] Hidrocentrala Dobresti » foto by mcosmin
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35694"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35694" onclick="voting_Foto_DelVot(,35694,4076)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935694" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35694)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35694W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35694ErM"></span>
[P28] Hidrocentrala Dobresti ## @Redescoperă Masivul Bucegi / MASIVUL BUCEGI
foto by mcosmin [înc. în 04.01.10]
[P23] La petrecerea de craciun am avut muzica buna pentru toate gusturile ,mai putin manele . » foto by ionescunic
 - 
<span class="allrVoted glyphicon glyphicon-heart hidden" id="av35689"></span>
<a class="m-l-10 hidden" id="sv35689" onclick="voting_Foto_DelVot(,35689,1686)" role="button">șterge vot <span class="glyphicon glyphicon-remove"></span></a>
<a id="v935689" class=" c-red"  onclick="voting_Foto_SetVot(35689)" role="button"><span class="glyphicon glyphicon-heart-empty"></span> <b>LIKE</b> = Votează poza</a> <img class="hidden"  id="f35689W9" src="/imagini/loader.gif" border="0" /><span class="AjErrMes hidden" id="e35689ErM"></span>
[P23] La petrecerea de craciun am avut muzica buna pentru toate gusturile ,mai putin manele . ## @Hera Hotel / PREDEAL
foto by ionescunic [înc. în 04.01.10]

Afișate [499641 - 499660] din total 506535 FOTOGRAFII ROMÂNIA
  • AiFostAcolo? »» Încarcă foto

    • SOCIALs
    Alătură-te comunității noastre
  • AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
    SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

  • [C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
    AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 7.046746969223 sec