Impresii și recomandări [pag. 2977 / 10896]
Afișate impresii [29761 - 29770] din total 108956 impresii
Descoperă Poros / POROS
- IULIE, 2017
- de: lilianaooo [06.08.17]
- RECOMANDĂ
Linistitul Poros
A sosit ziua de plecare in insula Kefalonia. Dupa 24 ore de mers cu autocarul ai feribotul am ajuns in statiunea Poros. Cazarea a fost la Kalypso, camera 101, la parter cu vedere la mare. Am pornit sa vedem ce ofera statiunea port. In acest periplu am testat si plaja care este lunga dar ingusta, cu pietre si putin nisip cu ceva alge uscate. Intrarea in apa este brusca, adanca, cu pietre. Dupa 30 metri este nisip fin si apa nu este adanca. Deasemeni sunt ceva alge, in rest apa foarte curata. [...] — vezi review [+18 poze]
Camelia Hotel [Jupiter] 2 / JUPITER / AURORA
- IULIE, 2017
- de: Majuru [06.08.17]
- NURECOMANDĂ
Jalnic
Amplasat în centrul stațiunii beneficiază de gălăgie gratuit din partea tuturor, aici includem toate buticurile din zona, clienții din județul de baștină ai administrației Olt (omniprezenti de altfel în hotel, de, ,,neamuri cu proprietarul) care dimineața până la ora șase funcționează ca și serviciul de wake up client când scăpă la zaibăr și alte licori oltenești. Pentru cei obișnuiți cu bucătărie exotică, se găsesc gândaci din belșug prin camere deci o masă e [...] — vezi review
Descoperă insula Gramvousa - laguna Balos / #EXCURSII şi CĂLĂTORII
- IULIE, 2017
- de: krisstinna [06.08.17]
- RECOMANDĂ
O excursie fierbinte și rece, roz, verde și umedă
Un sejur de doar 7 zile în Creta este o mare tristeţe:(. Pentru mine, că pentru alţii Grecia înseamnă doar plajă şi bălăceală. Nu caut să înţeleg, nici să judec. Fiecare percepe vacanţa altfel, unii vor doar haleală şi alcool, alţii plimbări fără număr. Trebuia să mergem la Balos, am găsit o agenţie peste drum de hotel, am ignorat agenţia cu care venisem, avea preţuri uriaşe, ca de obicei. Ne-am tocmit, ne-am contrazis, tipa de la agenţie a dat un telefon, a [...] — vezi review [+66 poze]
Preslav Hotel 3 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- IULIE, 2017
- de: U89822 [05.08.17]
- NURECOMANDĂ
Impresie finală
Buna, as dori sa las impresia mea despre aceasta vacanta care nu a fost asa cum mi am dorit, datorita proastei decizii de a alege sa petrec acest concediu in hotelul dvs. Avand experienta de un all inclusive in Bulgaria stiam ce asteptari puteam avea pentru acest pret. Ati fost mult sub asteptari, mancare proasta, indiferenta personalului si cum spunem noi o mare dezamagire. Miros neplacut in spatiul unde se servea masa, mancare refolosita de la o masa la alta. Recenziile de pe site [...] — vezi review
Apolodor Hotel 3 / ORȘOVA
- IULIE, 2017
- de: Gigi Flinta [05.08.17]
- NURECOMANDĂ
Hotel Apolodor Orsova - Nu recomand (mizerie si lipsa profesionalism)
Motivele pentru care nu recomand acest hotel sunt urmatoarele: 1. Lipsa sezlongurilor mentionate pe prezentarea hotelului de pe booking 2. Lipsa permanenta a personalului de la receptie 3. Faptul ca nu era curat: in baie, in camera, pe terasa si in frigider (in camera: paianjeni, in baie: par si rugina/igrasie, frigiderul mirosea si nu era curatat, terasa nu era curatata/spalata iar pe masa erau firmituri de la cei cazati anterior) 4. Faptul ca totul este invechit (nu s-a mai investit [...] — vezi review [+14 poze]
Vacanța la Kaprun / KAPRUN
- IULIE, 2017
- de: iuliaen [05.08.17]
- RECOMANDĂ
9 idei de împrumutat dacă îţi petreci vara în Kaprun – Zell am See
Vară, cald, foarte cald... Singurul lucru care te face să te târăşti cu ultimele forţe spre serviciu este gândul că în curând vine vacanţa. Trei zile, două, una şi... poţi savura cafeaua de dimineaţă la răcoare, pe-un picior de rai (de-al lor :D)... Eşti în pană de idei? Timp de 5 zile, la începutul lui iulie, noi am savurat cafeaua în... Kaprun. Ce-am găsit acolo? Oameni prietenoşi şi calzi (cu mici excepţii), transport pe cablu (funcţional) cât nu există în [...] — vezi review [+56 poze]
Pensiunea Miruna 3 / SÂMBĂTA de SUS
- IULIE, 2017
- de: AdrianLungu [05.08.17]
- NURECOMANDĂ
Să fim obiectivi
Am citit comentariile precedente, inainte sa ma hotarasc sa ma abat pe la aceasta pensiune, pentru o noapte. Si bine am facut. Initial, inainte sa ajung acolo, am crezut ca cei carcotasi nu lipsesc, ca mai la toate subiectele. Dupa, mai-mai sa cred ca postarile pozitive sunt la comanda. Ca sa n-o lungesc, ma rezum sa spun ca singurul lucru de apreciat este natura. Atat! In rest, pornind de la dotari si ajungand la profesionalismul personalului (unde o fi ala?), totul este la pamant. [...] — vezi review
Unde mâncăm în Neptun? / NEPTUN / OLIMP
- IULIE, 2017
- de: Andreea 28 [05.08.17]
- RECOMANDĂ
Terasa Diro - Neptun
De fiecare data cand mergem la Neptun mancam la Diro. Anul acesta am fost cazati in Jupiter la Hotel Cometa (vezi impresii), dar am facut plaja in Neptun. Terasa este amplasata pe partea dreapta dupa ce se trece podul spre plaja La Steaguri fiind prima dupa zona cu magazinele cu articole de plaja si suveniruri (are copertina albastru cu rosu, iar gratarul, rotisorul si zona de pizza sunt langa alee). Terasa face parte din grupul Mediteraneo, mai existand o locatie si la Km 0 din Neptun. [...] — vezi review [+3 poze]
Flora Hotel 3 / MAMAIA
- IULIE, 2017
- de: adelinalaura [05.08.17]
- NURECOMANDĂ
Fugiţi cât vă ţin picioarele????
Cu parere de rau spun Asta, pentru ca eu am fost tot timpul de partea litoralului Românesc. Am fost la Flora în perioada 29 iulie-4 august. Am ajuns dimineata am gasit la receptie o doamna nici prea prea nici foarte foarte????. Am primit cartela camerei am mers pentru a ne stabili. Ce gasesc? O camera cu un geam, fără balcon. O baie mică cu un dus al cărei scurgere nu era buna, toata apa se ducea spre wc. Ok, treaca meargă???? Au trecut trei zile din sejur, nu tu lenjerie [...] — vezi review
Descoperă Hamburg / HAMBURG
- IULIE, 2017
- de: Adrian Branescu [05.08.17]
- RECOMANDĂ








