Impresii și recomandări [pag. 2940 / 10896]
Afișate impresii [29391 - 29400] din total 108954 impresii
Unde mâncăm în Iași și împrejurimi? / IAȘI
- AUGUST, 2017
- de: DOINITA [07.08.17]
- RECOMANDĂ
Puţin aer grecesc - terasa Theo's
Daca sunteti in Iasi si vi se face foame si vreti sa aveti si putina atmosfera greceasca, apoi terasa “Theo’s” e ceea ce trebuie. Situata in centrul, aproape de Mitropolie, o veti recunoaste dupa culorile specific Greciei, alb si albastru. De cum te apropii intri in atmosfera greceasca, o vitrina frigorifica cu peste proaspat (dar pe care nu o vei gasi tot timpul cu peste), apoi o alta vitrina cu desert specific, mobilierul in aceleasi culori de alb si albastru, fetele de masa de [...] — vezi review [+8 poze]
Bulevard Hotel 3 / PREDEAL
- AUGUST, 2017
- de: Cristina1222 [07.08.17]
- RECOMANDĂ
Frumos în general! August 2017
Inchei concediul meu din acest an cu 3 zile la munte in plina canicula, 6-9 august 2017. Sotul meu a ales acest hotel (de fapt mereu il pun pe el) Impresie generala: frumos hotel! Cazare: camera frumoasa, mare, spatioasa, balcon, cabina de dus performanta, dulap spatios. Aspect camera si hotel in general nota 10. Curatenie: este curat, miros placut. Totusi, eu sunt atenta la detalii iar daca esti un astfel de om nu poti da mai mult de nota 7. Se poate mult cu acest hotel mai ales daca [...] — vezi review
Forest Villa [Cisnădioara] [?] / MĂRGINIMEA SIBIULUI
- AUGUST, 2017
- de: elenka [07.08.17]
Bataie de joc la adresa a doi octogenari
Parintii mei, amandoi trecuti de optzeci de ani, si-au facut o rezervare pentru aceasta pensiune pentru o saptamana in august 2017 atrasi de pozele frumoase si review-urile foarte bune pe care le-am vizionat impreuna pe internet. Au luat legatura cu proprietarul care s-a oferit sa vina sa ii ia de la gara din Sibiu deoarece veneau cu trenul. Toate bune si frumoase! Odata ajunsi acolo au inceput problemele! Au fost cazati intr-o camera total diferita de ceea ce vazusera pe internet. Camera [...] — vezi review
Pensiunea Onix 2 / FĂGĂRAȘ [BV]Drept la replică
Lipsa personalului este motivul ptr care barul și restaurantul sunt închise.
Speram sa găsim și angajați care doresc sa [...] — vezi review
- AUGUST, 2017
- de: Cynthia [07.08.17]
Drept la replică
Ne pare rău însă din lipsa de personal a trebuit sa închidem barul și restaurantul.
Lipsa personalului este motivul ptr care barul și restaurantul sunt închise.
Speram sa găsim și angajați care doresc sa [...] — vezi review
DIT Club Evrika (ex Riu Evrika) 4 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]
- AUGUST, 2017
- de: tanasoiu [07.08.17]
- NURECOMANDĂ
Impresii despre sejurul de la hotel Evrika
Salutare, cum pana acum am tot citit alte review-uri despre diverse locuri sau hoteluri unde mi-am dorit sa ajung, a venit vremea (datoria morala fata de cei care au postat pana acum impresiile lor) sa imi aloc 30 " din prețioasă mea vacanta și sa împărtășesc și pentru alții impresiile mele despre celebrul și râvnitul hotel Evrika din Sunny Beach (care apropo pe Booking rupe de review-uri bune... dar mă rog, fiecare cu parerile lui). Am sa încep în mod normal cu "inceputul" [...] — vezi review
Aquapark Divertiland [Chiajna] / BUCUREȘTI
- AUGUST, 2017
- de: Ioliv [07.08.17]
Dezamagire puțin spus
Sâmbătă într-o zi cu cod roșu de caniculă am mers cu copiii unul de un an și celălalt de 10 ani însoțiți de nasa copiilor la Divertiland celebrul parc acvatic. A fost a treia mea vizita in această locație și cu siguranță ultima. La intrare coada la căutat in bagaje. Umilinta totala. Afara era foarte foarte cald subliniez. In bagaj aveam 2 biberoane cu apă și o sticla de 0,5 cu apa a fiicei mele și o sticla de 2 l apa plata. In condițiile in care eram însoțită de un [...] — vezi review
Unde mâncăm în zona Vidra? / VIDRA [AB]
- AUGUST, 2017
- de: Hasu [07.08.17]
[Pensiunea Vidra de Sus] Atunci cand vrei sa iei masa la pensiune
Dezamagire este probabil cuvantul care caracterizeaza aceasta notita. Pe scurt am incercat cu familia sa luam masa la pensiune intr-o zi de duminica dupamasa (ora 16:30) si am primit un refuz si o explicatie auritoare cum ca intr-o ora au de servit o masa pentru un grup de cca 100 persoane participante la o inmormantare. Adica in jurul orei 17:30? Sincer mi se pare o scuza cusuta cu ata alba, se stie clar orice inmormantare incepe la ora 13:00 - 14:00 si dureaza o ora jumate maxim. [...] — vezi review
Therme Bucureşti - aquapark & welness [Baloteşti] / BUCUREȘTI
- AUGUST, 2017
- de: antheos [07.08.17]
- RECOMANDĂ
Therme... Dezamăgire...
Salut, Anuntindu-se cod rosu de canicula, am facut consiliu de familie si ne-am decis sa ne racorim la mult laudatele Therme, zis si facut: Am ajuns acolo la ora 10.30, prima surpriza (neplacuta) a fost sala mare de la intrare unde erau doua randuri de cozi si unde aerul conditionat lipsea cu desavarsire, faceai sauna instantaneu, ne uitam unii la altii si nu ne venea sa credem, dar traiam cu speranta ca odata trecuti de casele de marcat, binecuvantata racorire nu se va lasa asteptata; chiar [...] — vezi review
Pensiunea Paradis [?] / HERCULANE
- AUGUST, 2017
- de: bpiro [07.08.17]
- NURECOMANDĂ
Cazare sau jefuire?
Am petrecut o noapte la aceasta pensiune. Am gasit pensiunea pe internet, am sunat daca au camere libere, da, ajungem dupa ora 20 si acum vine partea cea mai buna (pe pagina pensiunii camera prt 3 persoane era 120 lei): doamna de la receptie ne arata camera si spune ca este doar o camera cu 170 lei / noapte, (este vorba despre camera 17). Nu inteleg cum se poate asa ceva, oare nu a primit bacsis pe ziua aceea? nu am primit nici chitanta. Am vrut sa stam 2 nopti dar noi lucram pentru [...] — vezi review
.COM Hotel 3 / ALBENA
- AUGUST, 2017
- de: Andrea0810 [07.08.17]
- NURECOMANDĂ



